онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/zombie - играть в Зомби. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Зомбі - ігри онлайн

Сторінки:       1   2   3   4   5   з   5   »

Ігри онлайн зомбі

Зомбі - ці огидні і потворні тварі - зібралися сьогодні для тебе в цьому самому місці! Вони чекають, що ти, як справжній супермен, розправитися з ними з усіма! Наш сайт з задоволенням представляє для всіх хлопчиків найкращі ігри жанру «зомбі»! Така різна графіка, складність сюжету, такі різні цілі! Подивися - ти навіть не уявляв, що можуть бути такі різні зомбі! І навіть те, що ти можеш раптом перетворитися на одного з них! Не боїшся моря крові, чорного гумору? Тоді - ласкаво просимо в світ зомбі! Орди збожеволілих голодних мертвяків тиняються по місту і шукають залишившихся в живих, щоб вчепитися їм своїми страшними зубами в горло. Класичний сюжет фільму в стилі Зомбі. Вони завжди з`являються несподівано, з-за рогу, і змушують тебе здригатися. Те ж саме відбувається і в більшості ігор. Адреналін, іноді навіть страх тобі гарантовані. Все залежить від того, наскільки ти готовий до битви. Тобі належить очистити планету від нечисті, врятувати всіх живих і самому не попастися в лапи до кровожерливих виродків. А в деяких іграх ти зможеш посміятися від душі, адже зомбі там не так страшні, скільки безглузді і смішні. Звичайно, ігри на цю тему ми рекомендуємо хлопчикам, адже дівчатка - істоти ніжні і добрі, вони не зможуть бути нещадними до монстрів!

Проте, в ігри онлайн про зомбі грають і дівчатка, і роблять це напевно частіше, ніж грають в ігри з інших категорій, які розраховані на чоловічу аудиторію. До речі є знаменита гра про зомбі, в яку дівчатка грають набагато частіше, ніж це роблять хлопчики. Називається така гра "Зомбі проти рослин". Приголомшуючу популярність цій грі принесла версія на планшеті. Дівчаткам ця гра дуже подобається, напевно тому, що це не класична гра з зомбі, це більше схоже на стратегію, де потрібно розвивати свої оборонні потужності, якими потрібно захищатися від зомбі, й не кровожерливо їх вбивати, а просто захищатися від їх нього нападу. У більшості своїй ігри з цієї категорії більше схожі на шутери або аркадні стрілялки. Зомбі намагаються вас вкусити, щоб ви стали такими ж і приєдналися до їх армії, армії живих мерців полюючих за живою плоттю. Знищувати ви їх зможете самими різними видами сучасної зброї та іншими підручними засобами, головне не губіться і не бійтеся цих істот, це всього лише гра.